Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна » Про компанію

Про компанію

Компанія "Вектор24" успішно працює на ринку пасажирських перевезень. Компанія пропонує конкурентоспроможні ціни на поїздки на мікроавтобусах Мерседес Vito-8місць, Мерседес Спрінтер-12,18,21 місце, а також найбільш комфортабельні поїздки. Ми готові організувати будь-які пасажирські перевезення, як по Кривому Розі, так і по всій Україні та ближньому зарубіжжю. У нас можна замовити мікроавтобус на весілля, ювілеї та інші урочистості, зустріч делегацій на вокзалах, в аеропортах, міжміські поїздки, поїздки творчих колективів, туристичні та екскурсійні поїздки. 

Компанія  ВЕКТОР24 - диспетчерський  сервіс, який надає інформаційно-консультаційні послуги в галузі пасажирських перевезень по Україні та ближньому зарубіжжю. Вектор24 не є перевізником, ми безпосередньо з'єднуємо пасажирів та автобусних перевізників.

Наші ціни 

На нашому сайті завжди прозорі ціни на проїзд без комісій та переплат, безпосередньо від перевізників. В результаті співпраці з ними ми маємо актуальний розклад автобусних рейсів. Кожен перевізник встановлює ціни на квитки в залежності від якості послуг.

Наші перевізники

Більшість транспорту, який надають наші партнери, облаштовані зручними кріслами, відео та аудіо технікою, клімат контроль, бездротовим інтернетом.